MISIJA, VIZIJA IR VERTYBĖS

UAB „GARSŲ PASAULIS“ MISIJA, VIZIJA IR VERTYBĖS

 

MISIJA

-          Kurti klientams vertę;

-          Siekti nuolatinio įmonės vertės augimo, užtikrinant akcininkams ir investuotojams maksimalią investicijų grąžą;

-          Suteikti darbuotojams profesinio tobulėjimo galimybes aukštos vidinės kultūros organizacijoje.

 

VIZIJA

 

-          Būti Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintu partneriu, teikiančiu pažangias ir kokybiškas spaudos paslaugas.

 

VERTYBĖS

 

-          Modernumas – siekiame, jog mūsų sukauptos žinios ir įgyta patirtis padėtų susidoroti su kritinėmis situacijomis. Siekiame nuolatinio tobulėjimo. Atnaujiname profesines žinias, kurias taikome kasdieniame darbe. Dalinamės žiniomis ir patirtimi su klientais, kolegomis ir partneriais.

-          Patikimumas – laikomės įsipareigojimų ir prisiimame atsakomybę už mums patikėtų darbų kokybę ir jų atlikimą sutartu laiku. Veikiame kaip darni aplinkos ir visuomenės dalis. Esame atviri kritikai, kurią visada priimame ir į kurią reaguojame. Tiek mūsų šalies, tiek užsienio klientus siekiame aptarnauti kokybiškai ir efektyviai.

-          Verslumas –  esame kūrybingi ir nuolat ieškome naujų veiklos sprendimų. Geriausių rezultatų pasiekiame optimaliausiomis sąnaudomis. Turime daug idėjų ir geriausias iš jų įgyvendiname. Esame lankstūs, nes tik lankstumas ir patirtis leidžia priimti operatyvius ir profesionalius sprendimus. Stengiamės, kad mūsų darbas būtų grindžiamas pasiteisinusiais verslo sprendimais, o teikiamos paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

-          Sąžiningumas – veikiame skaidriai, patikimai ir sąžiningai, atskirdami viešuosius ir privačius interesus.

-          Komandinis darbas – mes dirbame komandoje  ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.