Mes gaminame

Saugios spaudos gaminių spausdinimas - tai dokumentų, kurie yra vertingi juos turintiems asmenims, gamyba. Tai, kas vertinga, turi būti apsaugota, todėl dokumentams taip pat turi būti suteikiama apsauga. Efektyvią dokumentų apsaugą gali užtikrinti nenutrūkstamas apsaugos priemonių kompleksinis tobulinimas ir jų pritaikymas. UAB ,,Garsų pasaulis" siekia gaminti apsaugotus dokumentus visiškai saugioje aplinkoje, laikydamasi griežtų kokybės ir apskaitos standartų.
 

Griežtas kokybės valdymas ir nepaprastai saugi gamybos aplinka davė rezultatų - iki šiol nebuvo suklastotas nė vienas mūsų pagamintas saugios spaudos gaminys.

Šiuo metu mūsų bendrovė pirmauja tarp įmonių saugios spaudos gamintojų Baltijos šalyse. Per visus savo darbo metus UAB ,,Garsų pasaulis" pagamino tūkstančius tonų saugios spaudos gaminių, šiuo metu naudojamų ne tik vidaus, bet ir tarptautinėse rinkose.

Norėtume trumpai supažindinti su mūsų saugios spaudos gaminių spausdinimo metodais, elementais, medžiagomis ir gamybos procesu.

Įmonės gamybiniai pajėgumai ir naudojama naujausia technologija leidžia taikyti tiek įprastas, tiek ir išskirtines apsaugos savybes. Mes siūlome sudėtingą ir patikimą apsaugos elementų ir būdų įvairovę.

  • Popierius su apsauga. Šis ypatingas popierius, turintis vienatonį, dvitonį arba multitonį vandens ženklą, susilietęs su chemikalais gali keisti spalvą. Jis taip pat gali turėti matomus arba nematomus ir ultravioletinėje šviesoje išryškėjančius įvairiaspalvius fluorescencinius plaušelius, planšetes ir taškelius arba fluorescencinius ar metalinius siūlelius, kurie tampa matomi tik ultravioletinėje šviesoje. Popieriui gali būti suteikiamos unikalios savybės, leidžiančios iš karto patikrinti dokumentą, arba daugybė kitų individualių apsaugos elementų.
  • Apsauginiai dažai. Gali būti naudojami įvairūs apsauginiai dažai, pvz., keičiantys savo savybes apšviesti ultravioletiniais ar infraraudonaisiais spinduliais, paveikti šilumos (šalčio), šviesos, cheminių medžiagų, įvairių skysčių, mechaninio poveikio ar bandant kopijuoti, taip pat įvairūs numeravimo bei magnetiniai/mašininio nuskaitymo dažai.
 
  • Saugios spaudos gaminių spausdinimas. Įvairiaspalviai rėminiai ornamentai (giljošai), mikrolinijos, mikrotekstas - tai dar viena apsaugos nuo klastočių priemonė. Klastotojams nepaprastai sunku padirbti arba atgaminti persipynusias įvairiaspalves linijas ir smulkiausią mikrotekstą.
  • Apsauginės hologramos ir kinegramos®. Ši apsaugos priemonė, turinti dvimatį/trimatį vaizdą bei kitus smulkiausius elementus, suteikia ypač veiksmingą ir labai modernią apsaugą; dokumento tikrumu nebereikia abejoti - jis tampa nesuklastojamas.
  • Apsauginis numeravimas ir kodavimas. Ši apsaugos rūšis taip pat siūlo įvairiausias numeravimo galimybes, tokias kaip aukščiausios rezoliucijos lazerinį arba ink-jet numeravimą su kontroliniais numeriais (arba be jų), juostiniais kodais ir daug kitų savybių bei tradicinį (mechaninį) numeravimą.

Saugios spaudos gaminių spausdinimo būdai yra individualiai pritaikomi kiekvieno kliento poreikiams. Visas procesas - nuo maketo projekto iki saugaus sandėliavimo ir pristatymo - vyksta įvairiuose specializuotuose mūsų bendrovės padaliniuose. Tol, kol žaliava tampa galutiniu produktu, kuris sukrautas į transporto priemonę palieka mūsų bendrovę, nueinamas ilgas kelias. Jis veda per daugybę įvairių skyrių, esančių griežtai saugomoje spaustuvėje.

  • Procesas iki spaudos, dizainas. Čia kuriamas saugios spaudos dokumento projektas. Specialiais Apple ir (arba) IBM kompiuteriais bei programine įranga (pvz., specializuota saugios spaudos dizaino programa Cerber, taip pat CorelDraw!FreehandIllustratorAdobeprogramomis) kuriamas grafinis vaizdas. Projektą kuria mūsų dizaineriai-maketuotojai arba jį pateikia pats klientas. Jei reikia, skaitmeniniu būdu (su didžiule skiriamąja geba) gali būti nuskaitoma daugiau duomenų. Mes turime visas šiuo metu prieinamas galutinio produkto dizainui reikiamų duomenų apdorojimo priemones. Be to, mūsų dizaineriai ir maketuotojai turi ilgametę tokio darbo patirtį. 
  • Spaudos formų gaminimas. Pozityvinės(negatyvinės) plėvės gaminamos gerai žinomomis FUJI, LINOTYPE-HELL mašinomis; gautos plėvės naudojamos galutinių spaudos formų, kurios dedamos į spaudos mašiną, gamybai. 
  • Gamyba. Spaudos formos ir žaliavos keliauja į spaudos mašinas: spaudos formos - iš formų gaminimo skyriaus, žaliavos - iš saugyklų. Pradedamas spausdinimas, po to įvairūs apdorojimo etapai ir užbaigimas. Spaudos procesui naudojamos visiškai naujos ir pačios moderniausios lapinės bei ruloninės standartinio ir „sauso" ofseto, fleksografijos, šilkografijos, iškiliosios spaudos ir giliaspaudės (intaglio) mašinos, turinčios įvairius užbaigimo (iškirtimo, hologramavimo, pjaustymo, parinkimo ir pan.) etapus ir galinčios spausdinti labai dideliu greičiu. Jei reikia arba jei to pageidauja klientas, kiekvienas pagamintas galutinis produktas yra patikrinamas ir surūšiuojamas rankomis bei perduodamas į saugyklą, kurioje saugiai laikomos žaliavos, pusgaminiai ir galutinė produkcija. Saugykloje, kurioje taip pat yra saugomos jautrios medžiagos, yra sudarytos optimalios sąlygos (reikiama temperatūra, drėgmė ir kt.), kaip ir visose mūsų saugios spaudos gaminių spausdinimo patalpose.

Svarbiausi mūsų klientai yra įvairios Lietuvos ir užsienio valstybių valdymo institucijos, draudimo bendrovės, transporto ir krovimo kompanijos, bankai ir kitos finansinės institucijos, tarptautiniai autentiškų produktų gamintojai.

Mūsų specialistų kvalifikacija ir ilgametė patirtis lemia puikius rezultatus. Siekdami jų stengiamės su klientais aptarti visas galimybes, kad būtų patenkinti jų poreikiai, susiję su saugios spaudos gaminiais. Individualaus konkrečiam klientui pritaikyto sprendimo ieškojimas - įprasta mūsų veikla.

Susisiekite su mumis, ir mes pasirūpinsime, kad Jūs nenusiviltumėte.

SAUGIOS SPAUDOS PRODUKCIJA

Pasai (tarp jų ir biometriniai) ir su jais susijusios integravimo sistemos
Identifikavimo kortelės (tarp jų ir biometrinės) ir su jomis susijusios integravimo sistemos
Mokestiniai ženklai ir banderolės bei susijusios „Track-and-Trace" sistemos
Pašto ženklai
Kuponai
Vairuotojo pažymėjimai
Dokumentų blankai
Transporto priemonių registracijos pažymėjimai
Bilietai
Prekės ženklo apsaugos elementai
Vertybiniai popieriai (obligacijos, akcijos)
Sertifikatai ir leidimai
Oficialūs dokumentai
Čekiai
Taupomosios knygelės
Kiti saugios spaudos produktai